3292 Adács Rákóczi Ferenc u.20-24.Tel:+36  37 350-012

              mobil:+36 30 862-9966  email:sztjakab.adacs(kukac)gmail.com

 

Versenyeredmények




2015/2016. tanév
Hagyományainkhoz híven márciusban idén is részt vettünk a Kompolton megrendezett
matematika versenyen.
Iskolánkat minden alsó tagozatos osztályból két fő képviselte:
1. osztály: Bata Szabolcs, Juhász Nándor
2.osztály: Kovács Luca, Fehér Bence
3. osztály: Tóth Gergő, Valiskó Zsombor
4. osztály: Tóth Tamás, Varga Bernadett
Nagyon szép eredményt értek el tanulóink, hiszen a 3. osztályos Valiskó Zsombor I. helyezést,
a 4. osztályos Tóth Tamás II. helyezést ért el a saját korcsoportjában.
A többiek is olyan jól szerepeltek, hogy csapatversenyven III. helyezett  lett a kis csapat, mely eredménnyel 20.000.- Ft-ot nyertek iskolánknak.
Minden versenyzőnknek GRATULÁLUNK!!!, és a továbbiakban is hasonló szép sikereket kívánunk!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ismét megrendezésre került Gyöngyöstarjánban a Márton-napi vers- és prózamondó verseny, ahol kiemelkedő eredményeket értek el tanulóink.

1. helyezett: Onodi Zsanett 4. osztályos tanuló                             1. helyezett: Danyi István 3. osztályos tanuló

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                                    WP_20151118_001

Emléklapot kapott:

Nagy Boglárka 4. osztályos tanuló                        Miksz Mirella 2. osztályos tanuló                  Farkas Rikárdó 1. osztályos tanuló

OLYMPUS DIGITAL CAMERA         WP_20151118_006                                    WP_20151118_010

 

 

 

2013/2014. tanév

A Gyöngyöstarjánban rendezett Márton- napi vers- és prózamondó versenyen Kovács Réka 3. osztályos tanuló III. helyezést ért el, Nagy Boglárka Virág 2. osztályos tanuló különdíjban  részesült.

 

Tanulóink az Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola és Sportiskolában rendezett körzeti helyesírási versenyen a következő helyezéseket érték el:

I. korcsoport:

  •  1. helyezett:      Kollár Emília                   Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános és Sportiskola
  •  2. helyezett:      Török Léna                      Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános és Sportiskola

II. korcsoport

  •  1. helyezett:      Varga Tekla                     Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános és Sportiskola

 

Miksi Zoltán 4. osztályos tanulónk az Apáczai Csere János Katolikus Általános Iskola által megrendezett “Aranyszáj” Szép olvasó-Szép Beszéd versenyen I. helyezést ért el.

 

2014. április 11-én a Káli Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola által rendezett körzeti hangos olvasási versenyen Pataki Nikol 3. osztályos tanuló és Miksi Zoltán 4. osztályos tanuló I. helyezést értek el.

 

A miskolci Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskolában rendezett Almásy László egyházmegyei földrajzversenyen iskolánk tanulói 14 iskola közül IV. helyezést ért el. A csapat tagjai voltak: Varga Tekla, Nagy Fruzsina, Seres Viktor 8. osztályos, valamint Balogh Mercédesz 7. osztályos tanulók.

 

2014. április 28-án az Apci Apáczai Csere János Katolikus Általános Iskola által szervezett “A Föld, amelyen élünk” földrajz versenyen 10 iskola közül iskolánk csapata I. helyezést ért el. Akik versenyeztek: Balogh Mercédesz 7. Nagy Fruzsina, Seres Viktor 8. osztályos tanulók. Gratulálunk Nekik!

 

A kisnánai Szent Imre Katolikus Általános Iskola által rendezett körzeti nyelvtan-helyesírási verseny helyezettjei:

1. osztály:                                     Valiskó Zsombor                        3. helyezett

2. osztály:                                     Faragó Kíra                                  2. helyezett

3. osztály:                                     Szécsényi Anna                          1. helyezett

4. osztály:                                     Konc Erika                                   3. helyezett

 

Nagy Gergő 8. osztályos tanulónk az Egerben rendezett úszás diákolimpia megyei döntőjében 100 m-es gyorsúszásban ezüstérmet,     100 m-es  mellúszásban bronzérmet szerzett.

 

Az adácsi tornász lányok sikere

Január 29-én Egerben rendezték meg a megyei diákolimpia lány szertorna bajnokságát. Az Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola és Sportiskola lánycsapata 2. helyezést ért el. Ezzel továbbjutottak az országos bajnokságra. A csapat tagjai: Fehér Klaudia, Pádár Luca, Viktor Luca, Konc Erika, Rafael Vivien, Papp Evelin.

Egyéniben a csapat egyik tagja, Fehér Klaudia 30 versenyző közül szintén ezüstérmes lett.  Gratulálunk nekik, és sok sikert kívánunk a további versenyekre!

Juhászné Varga Márta ig.

 

A 3. korcsoportos tanulók a tavaszi OTP Bozsik program Gyöngyös körzeti döntőjén 10 iskola közül I. helyezést értek el. A csapat tagjai voltak: Bana Martin, Nagy Ferenc, Rafael József, Varga Alexander, Rafael Krisztián, Rafael János Krisztián, Kanalas Alex, Lakatos Zsolt. Rafael József 5. osztályos tanulónk a torna “legjobb focistája” címet nyerte el.

 

A 2. korcsoportos tanulók a tavaszi OTP Bozsik program markazi körzeti döntőjén 10 iskola közül II. helyezést értek el. A csapat tagjai voltak: Molnár Medárd, Bana Martin, Rafael András Renátó, Duba László, Tóth Bence, Nagy Szabolcs, Barna József

[/cbp_widget_element][/cbp_widget_box][/cbp_widget_row][/cbp]

 

2014/2015. tanév

 

Alsó tagozatos verseny-eredmények

 

1. osztály:
Csanki Roland:
Bendegúz levelező verseny matematikából és szövegértésből -arany fokozat
Kovács Luca:
Matematika verseny, Kompolt – III. helyezés
Miksi Mirella:
Mesemondó verseny, Gyöngyöstarján – I. helyezés
Helyesírási verseny, Kisnána -II. helyezés
Csanki Roland, Pádár Levente és Szuh Violetta birkózásban szereztek érmet.

 

2. osztály:
Valiskó Zsombor:
Matematika verseny, Kompolt -I. helyezés
Danyi István a Bozsik Program keretein belül a legjobb labdarúgónak járó díjat nyerte el.
Varga Bendegúz birkózásban szerzett érmet.

 

3. osztály:
Faragó Kíra:
Szép beszéd hangos olvasási verseny, Apc -I. helyezés
Helyesírási verseny, Kisnána -III. helyezés
Hangos olvasási verseny, Kál -III. helyezés
Tóth Bence birkózásban szerzett érmet.

 

4. osztály:
Szécsényi Anna:
Szép és helyesíró verseny, Apc – III. helyezés
Helyesírási verseny, Kisnána – III. helyezés
Pataki Nikol:
Hangos olvasási verseny, Kál – I. helyezés
Szép beszéd hangos olvasási verseny, Apc – III. helyezés
Csík Roland, Huszár Domonkos, Kovács Enikő, Kovács Réka, Pataki Nikol, Pataki Richárd röplabdában III. helyezést értek el.

 

 

Felső tagozatban elért eredmények

Az Adácson rendezett körzeti helyesírási versenyen Balogh Mercédesz 8. osztályos tanuló I. helyezést, Török Léna 6. osztályos tanuló II. helyezést ért el.

 

Tornában elért eredmények

 

Március:
Országos Diák Olimpia – 8. hely (csapat)
Tagjai: Győri Lizett, Horváth Lili, Juhász Emma, Juhász Hanna, Kovács Luca, Miksi Mirella, Ócsai Viktória, Szécsényi Dana

 

Április:
FTC meghívásos egyéni verseny
Győri Lizett, Horváth Lili, Juhász Emma, Juhász Hanna, Miksi Mirella

 

Május:
FTC meghívásos csapatverseny 2. hely
Tagjai: Győri Lizett, Horváth Lili, Juhász Emma, Juhász Hanna, Kovács Luca

 

Magyar Torna Szövetség „Zsebibaba” országos versenye:
II. korcsoport 5. hely (csapat)
Tagjai: Győri Lizett, Horváth Lili, Juhász Emma, Juhász Hanna, Kovács Luca, Pádár Luca, Szécsényi Dana

II. szabad korcsoport 3. hely (csapat)
Tagjai: Győri Lizett, Horváth Lili, Juhász Emma, Juhász Hanna, Kovács Luca, Pádár Luca, Szécsényi Dana

 

Június:
MVSI kupa Miskolc:

II. korcsoport III. hely (csapat)
Tagjai: Győri Lizett, Horváth Lili, Juhász Emma, Juhász Hanna, Kovács Luca, Pádár Luca, Szécsényi Dana

II. szabad korcsoport I. hely (csapat)
Tagjai: Győri Lizett, Horváth Lili, Juhász Emma, Juhász Hanna, Kovács Luca, Pádár Luca, Szécsényi Dana

 

Egyéni verseny:
Pádár Luca:  I. hely
Szécsényi Dana:  III. hely
Juhász Emma:  IV. hely

miskolc6   miskolc4

miskolc3      zsebi3

miskolc9

 

Fociban elért eredmények

 

Bozsik –program:  Gyöngyös és körzete:

III.  korcsoport (5-6. o.) I. helyezés
IV. korcsoport (7-8. o.) I. helyezés
Telekom Labdarúgó Diákolimpia, megyei elődöntő:
IV. korcsoport II.  hely
Apáczai Kupa, Apc:

IV. korcsoport(7-8. o.) II. hely (8 cs.)
Gönczi Kupa, Karácsond:

III. korcsoport(5-6. o.) II. helyezés (4 cs.)

Danyi István 2. osztályos tanuló a Bozsik program Legjobb játékosa címet nyerte el.

 

Röplabdában elért eredmények

Röpsuli” Program

IV. korcsoport (7-8. o. , lány) II. hely (2 csapat)
III. korcsoport (5-6. o. , vegyes) IV. hely(4 cs.)
IV. korcsoport (7-8. o.) III. hely(3 cs.)

 

 

 

 

 

 

 

 

[/cbp_widget_element][/cbp_widget_box][/cbp_widget_row][/cbp]

Határtalanul
hatartalanul

2017-07-03. 5 nap székelyföld szívében a HATÁRTALANUL PROGRAM KERETÉBEN OKTÓBERBEN!

Események naptára
2018. december
h k s c p s v
« nov    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31